The Created: Concert

Czy zdarzyło Ci się obudzić rano I nie chcieć wstać? Albo złapać się na mechanicznym działaniu, nie rozumiejąc po co to robisz? A może kiedyś widziałeś przez okno jak Sępy zrzucają kamienie i ołówki wielkości twojego łóżka na kosze na śmieci, które nazywamy swoimi miastami? Czy może znasz kogoś, lub to właśnie Tobie taki kamień zniszczył miejsce życia?
Nie?
W takim razie zajrzyj do zaproszenia, otwórz je, przyjmij i przyjdź na koncert, w którym główną rolę gra Twórca, jego Trąbka i pewna Glizda.
Całości koncertu doświadczyli Keren Katz i Artur Hejna, by teraz pokazać Wam to co widzieli i słyszeli.

Artur Hejna, czyli GrafNaStyk. Ciągle pomiędzy, ciągle gdzieś, ciągle coś. Twórca, edukator, promotor rysunku swobodnego. Ilustruje, uczy, prowadzi warsztaty, uczy jak uczyć rysunku. Głównie w Poznaniu, ale także w Gostyniu, Rawiczu, Łodzi, Warszawie i w paru innych miejscach. Łączy technologię z tradycyjnymi mediami. Komiks i ilustrację. Chęci z długim tempem pracy. Współpracował m.in. z Kuźnią Gier, Rpg Media, Heltung Storyteling. Wieloletni współpracownik Wacom. Twórca pomysłu i rysunków do miniserii komiksowej „Stworzeni” do scenariusza Piotra Czarneckiego, drugiego zeszytu „Dzikusek” do scenariusza Bartłomieja Sztobryna.

kontakt

Kontakt

Organizator

Stoiska

Media

Wykłady dla szkół
i obwoźna czytelnia

Darmowe Komiksy

Gromadzenie i wymiana komiksów